За сприянням Департаменту фінансів Дніпропетровської обласної держадміністрації відбувся черговий захід з питань оподаткування для представників територіальних громад.
У центрі уваги – питання оподаткування фізичних та юридичних осіб, електронна взаємодія, погашення податкового боргу. Розглянули ініціативи територіальних громад щодо взаємодії у напрямку обміну інформацією. Надали практичні кейси щодо застосування податкового законодавства.
«Співпраця з територіальними громадами триває вже певний час. Кожна наша зустріч – це обмін корисною інформацією. У нас є загальна мета - відповідальне ставлення до вимог законодавства та своєчасне виконання податкових обов’язків кожним громадянином», - зазначила під час зустрічі в. о. заступника начальника податкової служби Дніпропетровщини Наталя Федаш.
Працюємо на спільний результат!
Разом до Перемоги!