Фахівцями Криворізької північної ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) в рамках роботи мобільного ЦОПу проведено чергування в Центрі адміністративних послуг «ВІЗА» («Центр ДІЇ») виконавчого комітету Криворізької міської ради (далі – ЦНАП «ВІЗА»).
В ході спілкування відвідувачам ЦНАП «ВІЗА» нагадали про кампанію декларування – 2024, яка розпочалась з 01 січня 2024 року, строки декларування доходів і хто зобов’язаний подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація).
Під час роботи мобільного ЦОПу від суб’єктів звернень – відвідувачів мобільного ЦОПу прийнято заяви за формами № 5-ДР та № 1-ДР; податкові декларації з метою реалізації права на податкову знижку.
Також надано консультації новоствореним суб’єктам господарювання, які планують здійснювати господарську діяльність на загальній системі оподаткування та з питань щодо актуальності даних в Державному фізичних осіб – платників податків тощо.
Фахівцями Криворізької північної ДПІ ГУ ДПС забезпечено обслуговування 16 суб’єктів звернень.
Робота мобільного ЦОПу пройшла в атмосфері конструктивної комунікації.