За участю фахівців Петриківської ДПІ та Кам’янського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області мобільний ЦОП здійснив виїзди до старостинських округів Петриківської селищної ради Дніпровського району – Шульгівського та Іванівського, Чаплинського та Хутірського.
У форматі «круглого столу» податківці провели зустрічі зі старостами сіл Шульгівка, Плавещина, Сорочине, Судівка; сіл Іванівка, Гречане, Радісне, Куліші, Клешнівка; сіл Чаплинка і Ульянівка; села Хутірське та представниками Шульгівського, Чаплинського, Іванівського та Хутірського старостинських округів.
Керівникам та мешканцям старостинських округів надані роз’яснення з актуальних питань податкового та іншого законодавства, повідомлено про переваги користування безкоштовними електронними сервісами ДПС України.
Особливу увагу приділено сплаті МПЗ, земельного податку та орендної плати з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та питанням кампанії декларування громадянами і самозайнятими особами доходів, отриманих у 2023 році.
Під час роботи в округах фахівцями податкової прийнято від відвідувачів мобільного ЦОПу заяви за формами № 5-ДР та № 10-ДР, громадянам надано практичну допомогу у користуванні застосунком ДПС України «Моя податкова» тощо.
Рухаємось далі.