Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Встановлення фактів торгівлі без дозвільних документів

, опубліковано 28 вересня 2023 о 17:28

Під час проведення роз’яснювальної кампанії про необхідність застосування суб’єктами господарювання касової техніки при проведенні розрахункових операцій, у Торгівельному центрі «Мельниця», м. Дніпро працівниками податкового аудиту Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) встановлено здійснення господарської діяльності невідомими особами без наявності дозвільних документів на «острівці» з продажу мобільних аксесуарів та тютюнових виробів з візуальними ознаками фальсифікованої продукції (без марок акцизного податку).

Невідомі особи, які проводили господарську діяльність у вищезазначеній господарській одиниці, відмовились від надання працівникам податкової служби інформації про суб’єкта господарювання або особисті дані, що в свою чергу підтверджує здійснення господарської діяльності без державної реєстрації суб’єкта господарювання.

З метою вжиття відповідних заходів по припиненню незаконної діяльності працівниками управління податкового аудиту ГУ ДПС здійснено виклик Національної поліції.

Працівники Національної поліції здійснили вилучення з вищезазначеної господарської одиниці тютюнових виробів на загальну суму 14,6 тис. грн, а також на винних фізичних осіб складено адміністративний протокол.