Днями в приміщенні Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) за участю в. о. заступника начальника ГУ ДПС Ольги Мазур та представників бізнесу відбулось засідання «круглого столу» з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО), програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) та зручності користування електронним кабінетом.
В. о. заступника начальника ГУ ДПС Ольга Мазур зауважила, що з 01 січня 2021 року до 01 січня 2022 року РРО та/або ПРРО не застосовуються фізичними особами – підприємцями (ФОП) – платниками єдиного податку другої – четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року (1 320 000 грн.), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:
-реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
-реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;
- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
Податківець пояснила процедуру реєстрації та роботи з ПРРО.
Ольга Мазур звернула увагу на актуальність дистанційного спілкування в умовах сьогодення, що можливе завдяки роботі електронних сервісів ДПС, зокрема, Електронного кабінету платника податків. Завдяки його роботі можливо отримувати всі послуги в режимі онлайн швидко, зручно та цілодобово.
Круглий стіл пройшов у конструктивному форматі, де представниками бізнесу отримали відповіді на всі свої питання.