Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проведено зустріч в Правобережній ДПІ про новації податкового законодавства

опубліковано 18 червня 2024 о 10:40

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.

Днями за участі заступника начальника Правобережної державної податкової інспекції Головного управління  ДПС у Дніпропетровській області (Правобережна ДПІ) Тесленко Тетяни відбулася зустріч для платників податків на тему «Щодо новацій в законодавстві в умовах воєнного стану».

Під час заходу податківець повідомила платникам про новації податкового законодавства, що 16 березня 2024 року набрали чинності окремі норми Закону України від 23 лютого 2024 року № 3603-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».

Спілкувались про право громадян на застосування податкової знижки, оподаткування виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, легалізації трудових відносин, обговорили питання застосування РРО.

Наприкінці присутні отримали відповіді на питання, а також друковану продукцію.