Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про новації податкового законодавства під час інтерв'ю у Правобережній ДПІ

опубліковано 18 червня 2024 о 10:33

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.    

Днями заступник начальника Правобережної державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (Правобережна ДПІ) Тесленко Тетяна під час інтерв'ю для представників медіа повідомила платникам про новації податкового законодавства.

Під час заходу звернула увагу на новації податкового законодавства, що 16 березня 2024 року набрали чинності окремі норми Закону України від 23 лютого 2024 року № 3603-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».

Учасники обговорили питання застосування РРО в умовах воєнного стану, особливостей визначення мінімального податкового зобов’язання, легалізації трудових відносин про право громадян на застосування податкової знижки,  оподаткування виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, легалізації трудових відносин.

На всі поставлені питання в ході заходу надані роз’яснення в межах чинного законодавства.