Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Амур – Нижньодніпровській ДПІ відбулося засідання «круглого столу» з платниками податків

опубліковано 30 листопада 2022 о 10:35

В Амур – Нижньодніпровській державній податковій інспекції Головного управлінні ДПС у Дніпропетровській області (далі – Амур – Нижньодніпровська ДПІ) відбулося засідання «круглого столу» начальника Амур – Нижньодніпровської ДПІ Олександра Портяннікова з суб’єктами господарювання щодо новацій податкового законодавства.

В ході спілкування присутніх проінформували про переваги задекларованої праці, про порядок застосування РРО/ПРРО, про право громадян на податкову знижку та продовження терміну кампанії одноразового(спеціального) добровільного декларування.

Олександр Портянніков розповів про зміни в податковому законодавстві, що запроваджені Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Податківець повідомив, що на базі Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) створена електронна скринька Комунікаційної податкової платформи за адресою dp.ikc@tax.gov.ua.

На цю скриньку представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до ГУ ДПС з нагальними питаннями стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, а також з пропозиціями щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою.

Наприкінці заходу учасники отримали відповіді на запитання та власну друковану продукцію.