Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До загального фонду державного бюджету за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини надійшло 161,0 млн грн рентної плати

, опубліковано 09 жовтня 2025 о 09:34

Протягом дев’яти місяців 2025 року до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 161,0 млн рентної плати. 

Нагадуємо, що 20.10.2025 – останні день подання податкової декларації з рентної плати за вересень 2025 року з розрахунком: рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України; рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами; рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.