Головне управління ДПС
у Дніпропетровській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Центр обслуговування платників Юр'ївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

, опубліковано 14 квітня 2022 о 12:57

Адреса ЦОП: 51325, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Варварівка, вул. Пристанційна, 4

Контакти:

Тел.: 38-097-49-69-475

Модератор: 38-097-49-69-475

Публічна інформація. Контакти для подання запиту:

Поштова адреса: 51325, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Варварівка, вул. Пристанційна, 4

Електронна адреса для запитів на публічну інформацію: dp.public@tax.gov.ua

Електронна адреса для подання громадянами письмових звернень: dp.zvern436@tax.gov.ua

Телефон: 38-097-49-69-475

В Центрі обслуговування платників (ЦОП) облаштована спеціальна кімната (місце) для роботи з документами, що стосуються надання доступу до публічної інформації. Запит на отримання публічної інформації можна надати безпосередньо в ЦОП, надіслати поштою (в тому числі електронною) або надати засобами телефонного зв'язку. Відповідь на запит надається у спосіб, обраний запитувачем.

Електронна адреса: dp.dpi435.official@tax.gov.ua

Запис на прийом до посадових осіб: (056) 374-31-37, (056) 374-31-92

 

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» в України з 24 лютого 2022 року введено військовий стан.

Центри обслуговування платників державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Дніпропетровській області в умовах дії правового режиму воєнного, керуючись наказом ДПС України від 28.03.2022 №173 «Про забезпечення безперебійної роботи територіальних органів ДПС» (зі змінами), здійснюють сервісне обслуговування платників податків (платників єдиного внеску), зокрема надають адміністративні послуги, інші функції сервісного обслуговування платників податків незалежно від місця обліку платника податків.Перелік адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області


Режим доступу до приміщення Центру обслуговування платників Юр`ївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, в якому здійснюється прийом осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг, наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркування  

 

Прийом осіб, які звертаються з питань  видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків,  внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків,  реєстрації реєстратора розрахункових операцій,  реєстрації книг обліку розрахункових операцій,  реєстрації  розрахункових книжок,   видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію),  видачі довідки  про  сплату  податкових зобов’язань   платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань,   видачі довідки про доходи,  видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи),  підтвердження статусу податкового резидента України,  реєстрації платника єдиного податку,  надання витягу з реєстру платників єдиного податку, включення  неприбуткового  підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій,  внесення змін до відомостей, що містяться у Реєстрі неприбуткових установ та організацій, надання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій,  видачі довідки про відсутність заборгованості з  платежів, контроль  за справлянням  яких покладено на контролюючі органи,  надання витягу з реєстру  платників податку на додану вартість, перехід юридичної особи на оподаткування як резидента ДІЯ Сіті – платника податку на особливих умовах, відмова юридичної особи від оподаткування як резидента ДІЯ Сіті – платника податку на особливих умовах здійснюється за адресою:

Дніпропетровська обл., Павлоградський район, с. Варварівка,  вул. Пристанційна, буд. 4.

 

Прийом здійснюється за таким графіком:

понеділок – четвер – з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

п’ятниця - з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

перерва - з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

В останній день граничного строку подання звітності час роботи ЦОП подовжується до 20 год. 00 хвилин.

Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.

Технічні перерви для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10-15 хв.

Схема проїзду:

Приміським електропоїздом сполученням Дніпро-Лозова, Лозова-Дніпро від залізничних зупинок 978 кілометр (с. Вербуватівка), 969 кілометр (смт. Юр’ївка), роз’їзд Жемчужне (с. Жемчужне) до залізничної станції Варварівка, або приміським автобусом сполученням м. Павлоград – смт. Юр’ївка, смт. Юр’ївка  – м. Павлоград до центру с. Варварівка.

Місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту знаходяться на прилеглій до ЦОП території: вул. Пристанційна, буд. 4, під'їзні шляхи -  по вул. Пристанційна.

  

 

УВАГА!!! Для зменшення скупчення відвідувачів рекомендуємо платникам податків здійснювати візит до Центрів обслуговування платників та в місця прийому відвідувачів, де ЦОП не створено за попереднім записом за телефонами згідно додатку:

додаток

В приміщеннях ЦОП розміщено дезінфікуючі засоби, до ЦОП платники мають право заходити тільки у захисній масці, рукавичках, та після дезінфекції рук;

громадяни з ознаками інфекційних захворювань не допускаються без масок у приміщення, платникам рекомендується звернутися пізніше або отримати послугу в електронному вигляді;

кількість одночасного перебування людей в залах обслуговування ЦОП обмежена (на 1 працівника ЦОП - 1 відвідувач);

дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень;

вся вхідна кореспонденція, у тому числі заяви на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки, через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf (обмеження 2 МБ), поштою;

платникам податків рекомендується здійснювати візит до ЦОП за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку).

У Дніпропетровській області застосовуються протиепідемічні заходи, що визначаються Постановою № 392, а також заходи, що додатково встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції.

Заходи, запроваджені актами законодавства у процесі реалізації карантину на період, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- СоУ-2», продовжують діяти на період, встановлений Постановою № 392.