Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці Дніпропетровщини - з безмежною любов’ю до дітей

, опубліковано 30 травня 2025 о 16:20

Щирі посмішки та безмежна, іноді шалена уява малечі здатні розтопити будь-які перепони і осяяти все навкруги. Наші діти – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.

У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) привітали учасників фотоконкурсу «Щастя без фільтрів», який проходив з ініціативи очільниці ГУ ДПС Теодозії Чернецької.  Ми – дорослі бережемо  дитячі мрії, радість, безтурботність.

«Світлини нагадали нам, дорослим, що щастя – це не про грандіозні плани чи великі досягнення. Воно у простих речах: у теплій долонці, що тримає твою руку; у сміху, що лунає на дитячому майданчику. «Щастя без фільтрів» – це про те, як ви вчите нас бути справжніми, любити щиро і вірити у дива», – зазначила керівниця обласної податкової, вітаючи учасників дитячого фотоконкурсу.

Понад 100 світлин дітей співробітників підрозділів ГУ ДПС, сповнених тепла, усмішок, яскравих фарб та справжніх емоцій, перевершили сподівання. Кожну закарбовану маленьку мить радості податківці об’єднали в одну велику історію щастя і презентували на зустрічі відеоролик «Сяйво дитячих посмішок», в якому маленькі чарівники одним поглядом чи усмішкою зупиняли час.

Фотоконкурс показав, що щастя – це не фільтри чи декорації, а моменти, які дарують нам діти. Він ще раз підкреслив цінність дитячого щастя і засвідчив, що діти – найдивовижніше джерело натхнення для нових звершень.

Податківці подякували дітлахам за участь у конкурсі. 

Дорослі побажали хлопчикам та дівчаткам успіхів у всіх починаннях, а головне – мирного неба, під яким їхні серця стукотітимуть у ритмі найсміливіших мрій.

Фотоконкурс «Щастя без фільтрів» дивиться за посиланням⇓

https://www.facebook.com/share/v/16SYDnUXKs/