Цікава та продуктивна – так можна назвати чергову онлайн зустріч у Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) зі студентами, науковцями та викладачами факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів. Традиційний дискусійний майданчик мотивує молодь і показує, що податкова служба – це відкрита структура, готова до діалогу.
«Знання – сила. Розуміння податкових процесів допомагає молодим фахівцям бути впевненими у своїй майбутній професії. Важливо та надзвичайно приємно, що сучасна молодь має жагу до знань та зацікавлена у комунікаціях з податківцями», – зазначив в. о. заступника начальника ГУ ДПС Микола Бородюк.
Податківці продовжують активно ділитися зі студентами практичними знаннями, досвідом та дають дієві поради, аби молоді люди стали справжніми професіоналами, яким розвивати економіку нашої держави.
Цього разу студентів знайомили з питаннями обліку платників податків та порядком внесення змін до їхніх облікових даних. Звернули увагу на перевірку актуальності реєстраційних даних у податковій.
Не менш важливе питання оподаткування фізичних осіб підприємців (ФОП). Малий та середній бізнес залишається важливою частиною економіки країни.
Для мобілізованих та демобілізованих ФОПів нові правила оподаткування передбачають звільнення від сплати податків та зборів, а також від подання звітності. Це дуже важливо у сьогоденних реаліях. Податківці звернули увагу на електронні сервіси від ДПС – це не тільки сучасно, а й зручно. Адже підприємець може здійснити реєстрацію, внести зміни або припинити діяльність не виходячи з офісу, скориставшись електронним кабінетом на порталі «ДІЯ».
Учасників зустрічі поінформували: ГУ ДПС проводить консультації для мобілізованих, демобілізованих осіб та/або членів їх родин за телефонами: 0968621070, 0951590970, 0936063045, 0995101150.
Представники ГУ ДПС охоче ділилися реальними кейсами та порадами, які завжди будуть у нагоді і допоможуть уникнути типових помилок.
Студенти також дізналися, де шукати актуальну інформацію від податкової служби. Для цього створені та функціонують інформаційні ресурси, такі, як субсайт «Головне управління ДПС у Дніпропетровській області» вебпорталу ДПС, сторінка «ДПС у Дніпропетровській області» у соціальній мережі Facebook та сторінка «Головне управління ДПС у Дніпропетровській області» на YouTube-каналі.
Подібні заходи – це не лише обмін знаннями, а й своєрідний міст між теорією та практикою. Студенти отримали можливість поставити запитання експертам, розібратися у складних аспектах оподаткування та відчути себе частиною професійної спільноти.