Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Вітаємо з професійним святом – Днем податківця України!

, опубліковано 02 липня 2024 о 18:21

Щорічно 2 липня податківці відзначають своє професійне свято.

За роки свого існування податкова служба розвивалась, змінювалась, удосконалювалась. Змінювались і назви професійного свята, і дати його відзначення. Але це свято є!

З нагоди Дня податківця України колектив працівників Головного управління ДПС  у Дніпропетровській області (ГУ ДПС)  привітав перший заступник Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Володимир Орлов. Він зазначив, що робота податкової служби у сучасних воєнних реаліях дала можливість не тільки наповнювати місцеві бюджети, завдяки яким наш рідний регіон живе і зберігає економічну стабільність, а й спрямовувати значні кошти до державного бюджету.

Кращі працівники отримали відзнаки від Голови Дніпропетровської облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації, міського голови, очільниці ГУ ДПС, Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС та  обласної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС у Дніпропетровській області.

«Скарб нашої служби – це наші фахівці. Це і досвідчені професіонали, і молоді спеціалісти. І дуже добре, що у нашій службі поєднуються світогляди різних поколінь. Досвід старшого покоління, напрацьований роками, передається молодим, які втілюють його вже на новому, креативному рівні», - зауважила очільниця податкової служби Дніпропетровщини Наталя Федаш.

Наша команда – наша сила!

Наш успіх – це заслуга кожного!

До фотогалереї⇓

https://dp.tax.gov.ua/media-ark/fotogalereya/inshi-zahodi/11404.html