Об’єкти бізнесу в смт. Покровське та с. Левадне Синельниківського району Дніпропетровщини стали майданчиками для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо використання РРО/ПРРО.
Днями з промоакцією команда мобільного ЦОПу Покровської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) завітала до платників.
Також учасники зустрічі отримали адміністративні послуги мобільного ЦОПу та почули про переваги використання безкоштовних електронних сервісів від ДПС, зокрема Електронного кабінету.
Податківці наголосили, що більше інформації можна знайти на сторінках ДПС України та ГУ ДПС у соціальній мережі Facebook, а також у Telegram-каналі ДПС України.
Працюємо далі!