У січні – жовтні 2023 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 10,5 млн грн туристичного збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились майже на 3,0 млн грн, або на 39,2 відсотки.
Звертаємо увагу, що платники туристичного збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради.
За один і той самий період перебування платника збору на території однієї адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником збору, не допускається.