#Робота_з_молоддю
Нещодавно на адресу комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) надійшло запрошення від керівництва Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (далі - УДХТУ) долучитися до проведення тренінгу.
Тема – «Своє діло: питання та відповіді щодо оподаткування підприємців».
Захід відбувся у форматі тристоронньої зустрічі, де окрім представників УДХТУ та ГУ ДПС взяли участь й члени Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини.
Під час свого виступу податківці області доступно і зрозуміло розповіли про особливості оподаткування підприємницької діяльності ФОПів, з легкістю донесли основи податкової грамотності.
Як зазначив заступник начальника ГУ ДПС Леонов Валерій під час вступного слова, податкова служба області і надалі буде підтримувати заходи з молоддю, які направлені на реалізацію спільних амбітних проєктів.
Дякуємо за запрошення!
Працюємо далі!