Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 278,1 млн грн податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб

, опубліковано 19 травня 2023 о 09:44

Протягом чотирьох місяців поточного року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 278,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на понад 66,9 млн грн, або на 31,7 відсотків.

Нагадуємо, що юридичні особи – платники податку самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Декларація) за встановленою формою з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості Декларація юридичною особою – платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.