Головне управління ДПС
у Дніпропетровській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Поставка товарів/послуг платником ПДВ: чи додається ПДВ до ціни?

, опубліковано 20 серпня 2021 о 09:47

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. п. 194.1.1 п. 194.1 ст. 194 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) ПДВ становить 20 відс., 7 відс. і 14 відс. бази оподаткування та додається до ціни товарів/послуг.

База оподаткування ПДВ визначається статтями 188 – 192 ПКУ.

 

Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!

https://dp.tax.gov.ua/;

https://www.facebook.com/tax.dnipropetrovsk/;

https://www.youtube.com/channel/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA