Головне управління ДПС
у Дніпропетровській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Ганна ЧУБ: Програмний РРО – революція у сфері розрахунків, сучасна альтернатива класичному касовому апарату

, опубліковано 26 травня 2021 о 09:45

Державна податкова служба завжди відкрита до співпраці і впровадження нових технологій.

Цифровізація органів ДПС, розвиток електронних сервісів, надання електронних довірчих послуг – це, перш за все, легкість сплати податків і одночасне якісне виконання своїх обов’язків органами ДПС. Ми, як і бізнес, зацікавлені у тому, щоб всі працювали чесно та за єдиними правилами.

У здійсненні дієвого контролю за розрахунковими операціями, захисті прав споживачів програмний РРО – це цифровізація у дії. Його функціонал постійно вдосконалюється для того, щоб стати максимально зручним для користувачів.

Реєструється програмний РРО швидко та просто.

Для початку роботи з програмним РРО необхідно отримати кваліфікований електронний підпис у будь-якого надавача електронних довірчих послуг (ДПС видає безкоштовно).

Потім потрібно встановити програмне забезпечення на будь-який зручний пристрій, який є в наявності – це може бути комп’ютер, смартфон або планшет. Після цього завантажуємо програмне забезпечення.

Від ДПС програмне забезпечення безкоштовне, розміщено на офіційному вебпорталі ДПС, його можливо завантажити за напрямом: Головна/БАНЕР/Програмні РРО/Програмний реєстратор розрахункових операцій.

Звертаю увагу, що повідомлення про відмову в реєстрації програмного РРО формується якщо:

► автоматизованою перевіркою виявлено недотримання загальних вимог щодо електронного документообігу;

► програмний РРО з таким найменуванням вже зареєстрований;

► суб’єкт господарювання не повідомив про об’єкт оподаткування контролюючий орган або такий об’єкт є закритим чи не експлуатується;

► суб’єкта господарювання не включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

► виявлено розбіжності даних, вказаних у заяві про реєстрацію ПРРО, з даними щодо обліку та реєстрації суб’єкта господарювання в контролюючих органах як платника податків.

Податкова служба постійно вдосконалює свої сервіси для комфорту платників.

Програмні РРО – це досить важлива задача, яка стоїть перед податковими органами. За цим проєктом – майбутнє, адже саме за допомогою програмних РРО можна реалізувати цікаві кейси і для бізнесу, і для громадян.

Про це  повідомила начальник Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб.