Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з платниками в Криворізькій ДПІ

опубліковано 29 січня 2026 о 13:56

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування — Криворізький район) інформує.

У Криворізькій ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено зустріч з платниками податків щодо новацій податкового законодавства та особливостей Деклараційної кампанії – 2026.

Присутнім роз’яснили ключові зміни податкового законодавства, що набрали чинності з початку року. 

Детально розповіли про Деклараційну кампанію – 2026, що стартувала з 01 січня 2026 року, та зосередилися на категоріях громадян, які зобов’язані подавати декларацію про майновий стан і доходи, строках подання декларацій та сплати податкових зобов’язань.

Також розглядалися питання реалізації Національної стратегії доходів до 2030 року та впровадження системи управління податковими ризиками, спрямованих на підвищення прозорості податкових процесів, розвиток добровільної сплати податків і запобігання ухиленню від оподаткування.

Обговорили створення безбар’єрного простору для платників податків, удосконалення сервісної складової податкової служби, а також застосування ставок місцевих податків і зборів, які формують фінансову основу територіальних громад.

Платникам податків роз’яснили можливості Офісу податкових консультантів, функціонал Електронного кабінету платника податків, сучасні формати комунікації з податковою службою та переваги використання цифрового сервісу «TAX Control».

Наприкінці заходу присутні мали можливість поставити запитання та отримати практичні роз’яснення з актуальних податкових питань.