Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про надання адміністративних послуг, за отриманням яких платники можуть звернутися до Жовтоводського ЦОП Кам’янської ДПІ

опубліковано 19 травня 2025 о 15:23

Працівниками Жовтоводського сектору обслуговування платників Кам’янської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області, на виконання Графіку чергування працівників Кам’янської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області в ЦНАП ТГ, в межах регламенту роботи мобільного ЦОП здійснено виїзд у ЦНАП виконавчого комітету П’ятихатської ОТГ.

Під час заходу громадянам були роз’яснені переваги користування безкоштовними електронними сервісами ДПС України, зокрема Електронним кабінетом. Плаників ознайомлено зі сторінками ДПС України на Facebook та YouTube, з Telegram-каналом, сторінкою «ДПС у Дніпропетровській області» у соціальній мережі Facebook та застосунком «Моя податкова».

Фахівцями, задіяними в роботі мобільного ЦОПу, від громадян, які звернулися до ЦНАП П’ятихатської ОТГ, отримано:

- заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДР);

- заяви щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб– платників податків про джерела/суми нарахованого доходу (форма № 10ДР);

- надано практичну допомогу у написання заяви по земельному податку.

Всіх громадян, які звернулися за адміністративними та іншими послугами, поінформовано про можливість отримання актуальної інформації на Telegram-каналі Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua, офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Державної податкової служби України, Головного управління ДПС у Дніпропетровській області. Відвідувачів ознайомлено з мобільним застосунком ДПС України «Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянами.

Розповсюджено примірники друкованої продукції відповідної тематики.