Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про актуальні питання податкового законодавства під час семінару в Лівобережному відділі обслуговування платників Дніпровської ДПІ

опубліковано 04 лютого 2025 о 13:44

Днями начальниця Лівобережного відділу обслуговування платників

 Дніпровської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Оксана Бланк провела семінар з платниками податків щодо актуальних питань податкового законодавства. 

Податківець ознайомила суб’єктів господарювання з новаціями у законодавстві. Оксана Бланк повідомила про зміни у підходах до організації роботи ДПС у зв’язку зі схваленням Кабінетом Міністрів України постанови від 25 липня 2024 року № 854 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі». Ця Постанова є методологічною основою та базовим документом для практичної реалізації Експериментального проєкту.

Фахівчиня повідомила про початок Деклараційної кампанії 2025 та пояснила, хто має право на податкову знижку, які документи необхідно надати з податковою декларацією про майновий стан і доходи. 

Під час заходу також обговорили питання застосування РРО/ПРРО, легалізації трудових відносин, використання електронних сервісів ДПС, своєчасності сплати податків, зборів та платежів.    

В ході діалогу присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.