Нещодавно за участі старшого державного інспектора Придніпровської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Олени Дубовиченко відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування електронних сервісів ДПС України».
Під час спілкування Олена Дубовиченко розповіла про можливості онлайн-взаємодії з податковою службою та сучасні і зручні електронні сервіси від ДПС. Проінформувала про функціональні можливості Електронного кабінету та мобільного застосунку «Моя податкова».
Податківець повідомила, що за допомогою зазначених сервісів, платники податків можуть переглядати свої персональні дані – адресу, об’єкти оподаткування, борги по податкам, податкові повідомлення-рішення, отримати довідку про доходи, витяг з реєстру платників єдиного податку, витяг з реєстру платників ПДВ, переглянути стан розрахунків з бюджетом та інше.
В ході спілкування платники податків отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання.