Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Центрами обслуговування платників Нікопольського регіону за січень – жовтень 2023 року надано 17 071 адміністративну послугу

опубліковано 20 листопада 2023 о 15:23

Як повідомила завідувач Нікопольського сектору податкових сервісів управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ольга Жевнерова, за січень - жовтень 2023 року до Центрів обслуговування платників Нікопольського регіону звернулось 17 590 платників. Надано 17 071 адміністративну послугу.

Найчастіше громадяни відвідують ЦОПи для отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (10895) та отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків (1 696). Також зареєстровано 1 172 платники єдиного податку, надано 2 216 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 270 реєстраторів розрахункових операцій.

Центр обслуговування платників працює за принципом оперативного та якісного обслуговування бізнесу та громадян. Тут видаються довідки, приймається звітність від суб’єктів господарювання, забезпечується швидкий доступ до інформації.