Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Семінар з платниками податків у Cинельниківській ДПІ

опубліковано 20 жовтня 2023 о 10:41

Днями за участі начальника Синельниківської державної податкової інспекції Головного управління  ДПС у Дніпропетровській області Костянтина Журавля відбувся семінар з платниками податків стосовно актуальних питань податкового законодавства.

Податківець під час заходу повідомив платникам про новації податкового законодавства, що 01 серпня 2023 року набув чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Повідомив, що 06 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».

Під час семінару були розглянуті наступні питання: отримання податкової знижки, застосування РРО, трудові відносини в умовах воєнного стану.

Костянтин Журавель нагадав, що на базі ГУ ДПС створена електронна скринька Комунікаційної податкової платформи за адресою dp.ikc@tax.gov.ua.

Семінар відбувся у форматі діалогу, де кожен платник мав змогу отримати відповіді на свої питання, а також друковану продукцію.