Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо легалізації заробітної плати під час «гарячої лінії»

опубліковано 22 вересня 2023 о 14:24

Днями начальником Павлоградського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Денисом Ордою проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо легалізації заробітної плати. 

Начальник надав роз’яснення про переваги використання легальної праці для роботодавців та звернула увагу на питання щодо дотримання соціальних гарантій, недопущення виплати заробітної плати менше рівня мінімальної заробітної плати, значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. 

Посадовиць акцентував увагу на те, що легалізація заробітної плати залишається найактуальнішим питанням сьогодення. Кожен громадянин нашої країни має усвідомлювати, що офіційні трудові відносини гарантують захищене майбутнє, а офіційна заробітна плата забезпечує наповнення бюджетів та фондів соціального захисту громадян, сприяє формуванню бюджетів громад, на території яких вони здійснюють свою діяльність. 

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані відповіді у межах чинного законодавства.