Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з платниками податків у Нікопольській ДПІ

опубліковано 08 лютого 2023 о 13:19

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Нікопольський регіон) повідомляє.

Днями у Нікопольській ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (Нікопольська ДПІ) пройшла зустріч начальника Нікопольської ДПІ Наталії Міщенко з платниками податків на тему «Деклараційна кампанія 2023. Про одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Правильне заповнення реквізиту «Призначення платежу».

Податківець повідомила, що з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2022 року. Надала практичну допомогу учасникам заходу щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Також обговорювались питання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування: терміни подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації; ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Окремо на зустрічі були надані роз’яснення щодо правильне заповнення реквізиту «Призначення платежу» на сплату податку.

Під час зустрічі учасники отримали відповіді на запитання та друковану продукцію зазначеної тематики.