Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Семінар з платниками податків щодо актуальних питань податкового законодавства

опубліковано 30 листопада 2022 о 10:32

Днями заступник начальника Лівобережної державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Іртлач провела семінар з платниками податків щодо актуальних питань податкового законодавства.

Під час заходу податківець повідомила присутніх про зміни податкового законодавства, передбачені Законом України від  30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»  та  Законом України від 21 вересня 2022 року № 2618-IX «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану».

Вікторія Іртлач розповіла про право громадян на податкову знижку, яку можуть отримати громадяни за понесені в 2021 році витрати. Зокрема, це витрати на навчання закладам освіти, на будівництво доступного житла, переобладнання транспортного засобу, допоміжні репродуктивні технології, оплата вартості державних послуг, пов’язаних з всиновленням дитини, сума страхових внесків, премій та пенсійних внесків страховику - резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя.

На завершення заходу, учасникам семінару нагадали про порядок застосування РРО/ПРРО платниками податків, легалізацію трудових відносин і відповідальність за порушення трудового законодавства.