Головне управління ДПС
у Дніпропетровській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Переваги легального працевлаштування

опубліковано 21 липня 2021 о 08:24

Легальне працевлаштування – це право на соціальний захист (страхування на випадок безробіття, пенсійне страхування (виплата пенсій), страхування на випадок тимчасової втрати працездатності (оплата лікарняних), страхування, пов’язане з виникненням нещасних випадків на виробництві та ін.).

Чергова інформаційна зустріч з питань соціального захисту найманих працівників  відбулась біля входу в магазин «Дім Хліба» ТОВ « Торговий дім «Хліб» Металургійного  району  міста Кривого Рогу. У заході прийняла участь заступник начальника Криворізького південного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Оксана Різніченко.

У своєму  виступі Оксана Різніченко роз’яснила присутнім,  що лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права. Акцентувала увагу про недопустимість допущення працівників до роботи без  повідомлення про прийняття працівника на роботу та без укладання трудового договору. Зазначила, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Під час зустрічі Оксана Різніченко надала відповіді на запитання  присутніх.