Як перевірити розрахунковий документ (чек), виданий програмним РРО, що працює в режимі офлайн
опубліковано 23 березня 2021 о 09:08

За словами заступниці начальника Павлоградської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Світлани Цаберябої, у розрахунковому документі (чеку) має обов’язково бути наявна позначка про проведення розрахункової операції в режимі офлайн.
Перевірити наявність цього чеку в базі даних Державної податкової служби можливо через Електронний кабінет після завершення роботи програмного РРО в режимі офлайн та передачі ним чеку/чеків до фіскального сервера.
Інформація про фіскальні номери, що увійшли до діапазону для використання програмного РРО, що працює у режимі офлайн, буде оприлюднена у Електронному кабінеті із зазначенням даних про фіскальний номер програмного РРО та про суб’єкта господарювання для програмного РРО якого зарезервовано фіскальні номери.