Територіальні органи ДПС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За допомогою відеореклами павлоградців запрошують декларувати минулорічні доходи

22.01.2021

В Україні розпочалася широкомасштабна кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році. Тож, з метою розширення аудиторії й збільшення кількості охоплених інформаційно-агітаційними заходами платників, фахівцями Павлоградського відділу організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області розміщено соціальну рекламу на відеоекрані у центрі міста Павлоград (вул. Центральна, магазин "Ідеал").

Інформування населення саме в такий спосіб відкриває широкі можливості для залучення до кампанії декларування більшої кількості громадян. Перехожі мимоволі звертають увагу на рекламу, яка транслюється на відеоекрані з певним інтервалом, про необхідність та зручний формат подання декларації. Щоденно рекламу про декларування доходів громадян побачать і почують майже 4000 громадян.

Таким чином, все більше платників податків можуть дізнатися про те, як важливо декларувати свої доходи і що від цього напряму залежить наше з вами майбутнє, а також  про переваги надання декларації в електронній формі.

Отже, подання декларації за допомогою «Електронного кабінету платника» - це зручно, безкоштовно, цілодобово, економно у часі, без помилок та ще й безпечно в умовах сьогодення.