До мешканців Преображенського старостинського округу Томаківської об’єднаної територіальної громади с. Преображенка буде здійснено виїзд мобільного ЦОПу.
Виїзд мобільного ЦОПу забезпечать начальник Томаківської ДПІ Руслана Рибка, фахівці Томаківської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області за участі працівника Нікопольського відділу організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області та за сприянням старости Преображенського старостинського округу Томаківської об’єднаної громади Любов Жук.
Мобільний ЦОП – це крок на зустріч платникам, громадянам для надання адміністративних послуг, що проживають у віддалених куточках громади. Жителів ознайомлять з переліком послуг, які можна отримати у мобільному ЦОПі та переліком документів потрібних для їх отримання.