Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Графіки особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

 У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, Головне управління ДПС тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

       При цьому зазначаємо, що Головне управління ДПС приймає звернення громадян засобами електронної пошти dp.zvernennya@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

    Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Порядок запису на прийом до керівництва та посадових осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області:

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва Головного управління ДПС у Дніпропетровській області та керівників управлінь на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 12:30 та з 13:00 до 16:15  у телефонному режимі за номером: (056) 374-31-37 (92), IP 20-84, 20-25.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

 

Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

Графік особистих прийомів громадян керівниками самостійних структурних підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

 

Адреса  приймальні громадян:                 

Прийом громадян в Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області здійснюється за адресою: м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17а,  Приймальня громадян.