Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про право громадян на податкову знижку під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

опубліковано 15 вересня 2023 о 16:55

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Кам'янський регіон) інформує.

Днями за участі заступника начальника Кам’янського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Татарулі Яни відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Про право громадян на податкову знижку».

Детально надала роз’яснення щодо права на отримання податкової знижки шляхом подання декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік. Для отримання податкової знижки за 2022 рік, необхідно до 31 грудня 2023 року (включно) подати до податкових органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи.

Під час сеансу платники отримали відповіді на питання щодо термінів подання декларації про майновий стан і доходи; переліку документально підтверджених сум (вартість) витрат, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу громадянина, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати; певні обмеження у праві на податкову знижку, підстави для її отримання, тощо.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані роз’яснення у відповідності із діючим законодавством.