Головне управління ДПС
у Дніпропетровській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До уваги платників податків

, опубліковано 25 травня 2022 о 09:35

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що станом на 24.05.2022 всі 35 центрів обслуговування платників державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Дніпропетровській області працюють в звичайному режимі та приймають відвідувачів.

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням військового стану, податкові інспекції області здійснюють сервісне обслуговування платників податків (платників єдиного внеску), зокрема надають адміністративні послуги, інші функції сервісного обслуговування платників податків незалежно від місця обліку платника податків.

Ознайомитись з адресами, номерами телефонів та режимом роботи центрів обслуговування можна за посиланням https://dp.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

Під час повітряної тривоги обслуговування платників припиняється.

Графік прийому платників податків може здійснюватись залежно від загострення ситуації щодо воєнних дій на території Дніпропетровській області.

У Головному управління ДПС у Дніпропетровській області працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків, які розміщені на сайті.