Днями відбулась онлайн/офлайн-зустріч у рамках Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.
Спілкувались про оподаткування благодійної допомоги, наданої внутрішньо переміщеним особам, торкнулися питань електронних сервісів ДПС України, зокрема отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору. Все просто та зручно!
Плануємо і надалі проведення спільних заходів, присвячених висвітленню актуальних питань оподаткування.
Комунікації тривають!