До місцевих бюджетів Дніпропетровської області платники протягом січня – грудня минулого року спрямували понад 41,9 млрд гривень. У 2023 році скарбниці територіальних громад отримали на понад 2,3 млрд грн більше надходжень 2022 року. Темп росту – 105,9 відсотків. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Федаш Наталя. Зазначила, що важливою складовою стабільного наповнення місцевих бюджетів є плідна співпраця податкової служби регіону з органами місцевого самоврядування.
Стабільне надходження до місцевих бюджетів – це підвищення фінансової спроможності територіальних громад для вирішення ними у такий нелегкий для країни час економічних та соціальних питань.
Очільниця податкової служби Дніпропетровщини подякувала усім платникам, хто сьогодні працює та сумлінно сплачує податки і збори!