#Подія_дня
Відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, професіоналізм, віддана праця на благо територіальної громади міста – це про наших фахівців.
Подякою міського голови відзначено працівників Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.
Наповнення бюджетів – це наша спільна справа, а сумлінне виконання податкових зобов’язань – це той внесок кожного задля підтримки фінансової стабільності нашої країни, підтримки Збройних сил України, наближення Перемоги.
В єдності – наша сила!