Фінансова підтримка бізнесу м. Дніпра – одне з надважливих питань сьогодення. Наприкінці серпня у Дніпровській міській раді створено конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва для отримання часткового відшкодування з бюджету Дніпровської міської територіальної громади відсоткових ставок за кредитами, залученими ними на відновлення та розвиток бізнесу.
Днями відбулось перше засідання комісії, у якому прийняли участь фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.
Визначено переможців конкурсного відбору. Розмір відшкодування становитиме 25 відсотків від суми згідно з компенсаційною відсотковою ставкою за кредитним договором.
Працюємо далі!