Відкритість, діалог, взаємодія.
Так звучали головні меседжі сьогоднішньої зустрічі очільниці податкової служби області Федаш Наталі з представниками харчової промисловості.
«Для податкової служби тема виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам зараз на часі. Ми активно проводимо роз’яснювальну роботу та доносимо до платників інформацію, яка може стати їм у нагоді при веденні своєї діяльності», – підкреслила Федаш Наталя.
Працюємо далі!