Фахівцями Жовтоводського сектору обслуговування платників Кам’янської Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області здійснено виїзд мобільного ЦОП до ЦНАП Жовтоводської міської ради.
Під час заходу надано адміністративні та інші послуги, зокрема, опрацьовано:
- заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДР);
- заяви щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу (форма № 10ДР);
- заяви на пільгу зі сплати земельного податку (пенсіонеру за віком);
- заяви на реєстрацію квартири для сплати податку не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Також надано практичну допомогу у поданні декларації про майновий стан і доходи (повернення ПДФО за навчання) та усні консультації з питань земельного податку, МПЗ та податку на нерухоме майно відмінне від земельного податку.
Всім громадянам, які звернулися за адміністративними послугами нагадали про інформаційні ресурси Державної податкової служби України та ГУ ДПС, де можна знайти актуальну інформацію про діяльність податкової служби.
Також платників ознайомлено з мобільним застосунком ДПС України «Моя податкова».
У ЦНАП Жовтоводської міської ради розміщено друковану продукцію, підготовлену фахівцями ГУ ДПС за актуальних питань податкового законодавства та сервісів.