Днями заступник начальника Придніпровської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Оксана Бланк провела засідання «круглого столу» з платниками податків щодо новацій податкового законодавства.
Оксана Бланк проінформувала про застосування норм Закону України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» та сплату мінімального податкового зобов’язання власниками та орендарями сільськогосподарських угідь.
Також розповіла про зміни у Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» при сплаті податків і зборів до бюджету, обов’язок застосування РРО/ПРРО, право громадян на податкову знижку та дотримання роботодавцями норм трудового законодавства.