Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Нікопольський регіон) інформує.
В приміщенні ЦОП ДПІ у м. Покрові Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ДПІ у м. Покрові) була проведена зустріч заступника начальника ДПІ у м. Покрові Валентини Піхтіни із суб’єктами господарювання на тему «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб - підприємців».
Фахівець нагадала про порядок реєстрації фізичної особи – підприємця (далі – ФОП), які види податків та куди сплачувати ФОП.
Ознайомила з останніми змінами в податковому законодавстві. Повідомила як визначити мінімальне податкове зобов’язання ФОП, що перебувають на загальній системі оподаткування.