Сплата податків – це підтримка держави, якої вона сьогодні потребує як ніколи! Тож, якщо ви маєте можливість, не припиняйте бути сумлінними платниками податків. Податкова амністія – один із шляхів підтримки суверенності держави! Про це проінформувала заступник начальника Правобережної державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Марина Ключник.
Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть шляхом надання одноразової (спеціальної) добровільної декларації та сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – збір) легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та за кордоном. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.
Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті та подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та сплатити збір.
Про те, як це зробити правильно – детальна інформація на вебпорталі «Державна податкова служба» у банері «Одноразове добровільне декларування» https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .