Заступником начальника Павлоградської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ольгою Радіоновою проведено засідання «круглого столу» з представниками бізнесу.
Під час заходу фахівчиня повідомила про новації податкового законодавства, основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року, про виконання заходів у рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, про листування з ДПС в електронному вигляді через Електронний кабінет. Також увагу присутніх зосередили на перевагах використання системи управління комплаєнс-ризиками та правилах звільнення від податкових зобов'язань для ФОПів, які мобілізовані або підписали контракт на військову службу. Для надання консультацій мобілізованим, демобілізованим фізичним особам та/або членам їхніх родин у Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області працюють номери телефонів «гарячої лінії».
Посадовиця прокоментувала, що до кінця поточного року платники можуть скористатися правом на податкову знижку, у т.ч. внутрішньо переміщені особи відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України.
Присутнім нагадали про важливість легалізації трудових відносин, роботу Офісу податкових консультантів.
Ольга Радіонова розповіла про можливості електронних сервісів державної податкової служби (ДПС), взаємодію з ДПС через листування в Електронному кабінеті, сучасні формати комунікації з ДПС, цифровий сервіс «TAX Control» та антикорупційний сервіс «Пульс».
Учасники отримали відповіді на запитання, а також тематичні друковані матеріали.
Працюємо на спільний результат!