Територіальні органи ДПС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

«Декларування-2020»: мешканці Васильківської громади отримують консультації

23.03.2020

Фахівці Васильківської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській  області у рамках кампанії декларування доходів громадян продовжують практику виїзних зустрічей із мешканцями сільських рад та ОТГ, серед яких є категорії осіб, які в обов’язковому порядку повинні задекларувати доходи. Це, зокрема, громадяни, які самостійно оброблюють земельні ділянки розміром понад 2 гектари та отримують прибутки від продажу сільгосппродукції.

Днями фахівці Васильківської ДПІ сумісно з працівниками відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Західно-Донбаського управління завітали до Письменського старостинського округу Васильківської громади для консультування та приймання декларацій у мешканців сіл за місцем їх проживання.

Головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Західно-Донбаського управління Світлана Литовченко надала консультації та роз'яснила порядок заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та надала практичну допомогу у заповненні декларації.

Також, Світлана Литовченко попередила, що у зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19, а також попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій запроваджені карантинні заходи і закликала платників використовувати електронні сервіси ДПС, що розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України:

- електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/

- електронна звітність https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/.

Детально про декларування доходів – у банері «Деклараційна кампанія 2020» за посиланням

https://dp.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/